گواهـــــــينامه های UC
گواهينامه های UC که به آنها گواهينامه های SAN نیز گفته ميشود نوع جدیدی از گواهينامه ميباشند که جهت استفاده با محصولات MS Exchange و OCS Environments توسعه یافتند. مهمترین تفاوت آن با گواهينامه های معمولی استفاده آنها جهت چندين پارک دامنه و زیر دامنه ميباشد.
  • کاملاً معــــتبر در سطــــــح بین المللی
  • امکان تعریف چندين پارک دامــنه و زیر دامــنه در يک گـواهــينامه
  • طراحی شده جهت MS Exchange و OCS
  • پشـــــتیبانی توسط تمامی مــــرورگرهای معــــتبر
  • هزینه ای مناسب برای دریافت امنیتی بالا
  • فراهم آوردن اعتماد و اطمینان کاربران
صـــــدور گواهـــــینامه
این نوع از گواهینامه ها تنها جهت شرکت ها و سازمان‌هایی صادر ميگردند که از محصولات MS Exchange و OCS Environments استفاده مينمايند. به لطف خدمات سایت ایران اس اس ال و تلاش شرکت ستاره طلایی شرق اکنون تایید مدارک شما چیزی بیش از چند روز اداری وقت نخواهد برد و پس از آن گواهینامه در اختیار شماست.

پوشـــــــش
گواهینامه‌های صادر شده با تمامی مرورگر های معتبر مانند IE 7 و ورژن های بالاتر، Firefax 3 و ورژن های بالاتر، گوگل کروم ، اپرا، سافاری و ... بر روی سیستم عامل‌های دسکتاپ و موبايل (windows, ios, andriod و ..) همخوانی دارند.


پشـــــتیبانی واقــــعی
شرکت ستاره طلایی شرق به داشتن یک پشتیبانی قوی و حرفه ای مشهور است. شما نیز در صورت خرید این گواهینامه به عنوان یکی از مشتریان با ارزش ما از پشتیبانی بوسیله ایمیل، وب و تلفن برخوردار خواهید شد. این پشتیبانی شامل پاسخگویی به سؤالاتی می‏شود که شما در هر یک از مراحل خرید، نصب و استفاده از این گواهینامه به آنها برخورد می‏کنید. همچنین می‏توانید جهت خرید و یا انتخاب گواهینامه از مشاوره تلفنی رایگان این شرکت نیز استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.