گواهـــــــينامه های Domain
ساده ترین نوع گواهينامه SSL ميباشد که برای امن کردن شبکه های اینترانت و اکسترانت و وب سایتهای شخصی و تجاری کوچک پیشنهاد می گردد.
اغلب کاربران اینترنت با رویت گواهینامه نصب شده در سایت شما، آرامش و اطمینان خاطری جهت تبادل اطلاعات با آن پیدا خواهند کرد که این محصول را به راه حلی ایده آل و ارزان برای امن کردن وب سایت شما تبدیل می کند. این نوع از گواهینامه ها تنها برای امن کردن یک دامنه خاص استفاده می شوند، به عنوان مثال شما می توانید جهت دامنه email.iranssl.com و یا manage.iranssl.com یک گواهینامه Domain تهیه نمایید.
  • کاملاً معــــتبر در سطــــــح بین المللی
  • پشـــــتیبانی توسط تمامی مــــرورگرهای معــــتبر
  • سرعت بالای صدور بدون نیاز به ارائه مدارک خاص
  • هزینه ای مناسب برای دریافت امنیتی بالا
  • فراهم آوردن اعتماد و اطمینان کاربران
سرعت صدور گواهينامه
این نوع گواهينامه بسیار سریع و به محض انجام مراحل اولیه سفارش شما صادر مي‏ شود. پس از ارسال درخواست خود شامل نام دامین و دوره مورد نظر به شماره فکس این شرکت مدارک مورد نیاز به شما اعلام می گردد و پس از تکمیل مدارک حداکثر ظرف مدت 72 ساعت گواهینامه را تحویل خواهید گرفت.

پوشـــــــش
گواهینامه‌های صادر شده با تمامی مرورگر های معتبر مانند IE 7 و ورژن های بالاتر، Firefax 3 و ورژن های بالاتر، گوگل کروم ، اپرا، سافاری و ... بر روی سیستم عامل‌های دسکتاپ و موبايل (windows, ios, andriod و ..) همخوانی دارند.


پشـــــتیبانی واقــــعی
شرکت ستاره طلایی شرق به داشتن یک پشتیبانی قوی و حرفه ای مشهور است. شما نیز در صورت خرید این گواهینامه به عنوان یکی از مشتریان با ارزش ما از پشتیبانی بوسیله ایمیل، وب و تلفن برخوردار خواهید شد. این پشتیبانی شامل پاسخگویی به سؤالاتی می‏شود که شما در هر یک از مراحل خرید، نصب و استفاده از این گواهینامه به آنها برخورد می‏کنید. همچنین می‏توانید جهت خرید و یا انتخاب گواهینامه از مشاوره تلفنی رایگان این شرکت نیز استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.