Digital Signature
یکی از جالب‌ترین ابزارهای امنيتی فردی جهت رمزگذاری و احراز هويت در فضای اينترنت، امضای ديجيتالی ميباشد.
امضای ديجيتالی نوعی از گواهينامه ديجيتالی است که به نام يک شخص و جهت تائيد هويت وی در فضای اينترنت و برخی قابليت‌های ديگر مورد استفاده قرار میگیرد.
مدیران سايت‌ها ميتوانند به وسيله گواهينامه ديجيتالی افراد، از هويت کاربران خود اطلاع حاصل کنند. علاوه بر آن ميتوان از گواهينامه‌های ديجيتالی در امضاء و رمزگذاری اسناد و مدارک الکترونیکی نیز استفاده کرد.
استفاده از امضای ديجيتالی راهی کم هزینه و کاملا مطمئن جهت حفاظت از اطلاعات شخصی شما همچون ايميل و مدارک الکترونیکی در دنیای ديجيتالی است و زمانيکه توسط يک مرکز صدور گواهينامه معتبر صادر ميگردد، تنها راه جهت احراز صد در صد هويت شما در فضای اينترنت در جامعه بین المللی خواهد بود.
امروزه در تعاملات اينترنتی اعم از خرید، عقد قراردادهای الکترونیکی، تبادل اسناد پر اهميت و ... ارزش و اعتبار امضای ديجيتالی از امضای سنتی بیشتر است.
نرم افزارهای فاقد اين گواهينامه‌ها در موقع استفاده توسط کاربر پيغام‌های امنيتی را نمایش ميدهند که باعث نگرانی کاربران خواهد شد که اين گواهينامه با توجه به نمایش نام ناشر و توسعه دهنده، يک لايه اساسی اعتماد به فرايند نصب اضافه می نمايد.
  • کاملاً معــــتبر در سطــــــح بین المللی
  • پشـــــتیبانی توسط تمامی مــــرورگرهای معــــتبر
  • تائيد هويت فرد دارنده در فضای اينترنت
  • امکان امضای ديجيتالی ايميل و مدارک الکترونیکی مانند فايل های PDF، DOC، XLS و ...
  • امکان رمزگذاری و رمز گشایی ايميل و انواع مدارک الکترونیکی
  • عدم توانایی انکار دریافت یا ارسال نامه ها ومدارک الکترونیکی
  • کنترل دسترسی گواهينامه ها بر روی سرور
سرعت صدور گواهينامه
این نوع گواهينامه بسیار سریع و به محض انجام مراحل اولیه سفارش شما صادر مي‏ شود. پس از ارسال درخواست خود شامل نام دامین و دوره مورد نظر به شماره فکس این شرکت مدارک مورد نیاز به شما اعلام می گردد و پس از تکمیل مدارک حداکثر ظرف مدت 72 ساعت گواهینامه را تحویل خواهید گرفت.

پوشـــــــش
گواهینامه‌های صادر شده با اکثر برنامه های مدیریت ايميل مانند Outlook، Hotmail و ... همخوانی دارند.


پشـــــتیبانی واقــــعی
شرکت ستاره طلایی شرق به داشتن یک پشتیبانی قوی و حرفه ای مشهور است. شما نیز در صورت خرید این گواهینامه به عنوان یکی از مشتریان با ارزش ما از پشتیبانی بوسیله ایمیل، وب و تلفن برخوردار خواهید شد. این پشتیبانی شامل پاسخگویی به سؤالاتی می‏شود که شما در هر یک از مراحل خرید، نصب و استفاده از این گواهینامه به آنها برخورد می‏کنید. همچنین می‏توانید جهت خرید و یا انتخاب گواهینامه از مشاوره تلفنی رایگان این شرکت نیز استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.